عجیب‌ترین شغل‌های دنیا + عکس

[ad_1]

 

10- کارشناسان عطر
این افراد باید زیر بغل مشتری‌ها را بو کنند. این کار برای تشخیص خوب فروش رفتن دئودورانت ها و تست کردن این بوزداها در بازار است.

9- بوکننده‌ی گاوها
بر اساس دلایل علمی با بو کردن باد معده گاوها می توان از خوب یا بد غذا خوردن آنها مطلع شد. به طوری که می توان فهمید غذای خورده شده توسط حیوان سالم بوده است یا نه.

8- کنترل‌کننده ی شیرین‌کاری‌های وحشتناک
این افراد باید قبل از اجرای مسابقه های تلویزیونی خاص که مثلا افرادی در استخری پر از مار باید شنا کنند یا باید سوسک بخورند، به عنوان تست کننده ایمنی این کارها، قبل از شرکت‌کنندگان مسابقه این کارها را انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید:  عکس نوشته های عاشقانه مخصوص لحظات خدافظی

7- هل دهندگان مسافران قطار
به منظور اطمینان از اینکه تمام فضای داخلی قطار پر شده است، دولت ژاپن افرادی را برای هل دادن مسافران به درون قطار استخدام کرده است.

6- گیرنده سم مار

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا عجیب‌ترین شغل‌های دنیا + عکس

از سم مار در تحقیقات علمی و پزشکی جهت دارو سازی استفاده می شود. از این رو می توان گفت این کار اهمیت ویژه ای دارد که البته علاوه بر آن بسیار خطرناک نیز هست. چون سم را باید از مار زنده گرفت.

5- جدا کننده ی جوجه های نر و ماده
برای آسان تر شدن محصولات مرغداری مثل مرغ و خروس و تخم مرغ، افرادی را استخدام می کنند که کار آنها فقط، تشخیص جنسیت جوجه های تازه به دنیا آمده است.

بیشتر بخوانید:  اشعار عاشقانه و زیبای اردلان سرفراز

4- جمع کننده ی کرم

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا 2 عجیب‌ترین شغل‌های دنیا + عکس

اگر تا به حال به ماهیگیری رفته باشید می دانید که برای طعمه باید از کرم استفاده کرد و سوال اساسی وقتی پیش می آید که از خود بپرسیم این کرم ها از کجا می آیند؟ کرم جمع کن ها افرادی هستند که در روزهای بارانی که کرم ها از خاک بیرون می آیند، آنها را جمع آوری کرده و به ماهی گیران می فروشند.

3- تست کننده غذای حیوانات
وظیفه این افراد کنترل کردن طعم و بوی غذای حیوانات است. این دفعه که به حیوان خانگیتان غذا دادید، حتما به یاد این افراد بیافتید.

بیشتر بخوانید:  عکس پروفایل متولدین مهر ماه

2- بازرس کنترل کننده ی کیفیت تاس
در بازی هایی که در آنها از تاس استفاده می شود، بسیار مهم است که تاس توازن داشته باشد. اگر مقدار خیلی کمی نامتوازن باشد می تواند روی نتیجه بازی تاثیر بگذارد. پس هر تاس زیر نظر یک بازرس کنترل کننده ی کیفیت تاس آزمایش می شود.

1- توپ جمع‌کن گلف

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا 3 عجیب‌ترین شغل‌های دنیا + عکس

شاید عجیب باشد ولی این افراد حدود 2000 تا 5000 عدد توپ گلف را در بسترهای آبی جمع آوری می کنند.

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا + عکس

منبع:robeka.ir

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

بیوگرافی بهمن دان بازیگر توانمند سینما و تلویزیون

بهمن دان بازیگر سینما و تلویزیون   بیوگرافی و عکس های بهمن دان بهمن دان …