چه کارهایی از طریق بومیم انجام میشوند؟

هر پروژه ای که بتوان بصورت آنلاین انجام و تحویل داده شود.

از یک نویسنده برای وبلاگ خود گرفته تا طراحی و برنامه نویسی حرفه ای اپلیکیشن موبایل. امکانات و فریلنسر های بومیم انجام هر کار آنلاینی را پوشش دهند.


چطور بهترین فریلنسر را انتخاب کنم؟

پیداکردن فرد مناسب برای انجام پروژه با نوشتن یک توضیح خوب برای پروژه شروع می شود. توضیح دهید چه کاری باید انجام شود و مهارت هایی را که به دنبال آنها هستید انتخاب کنید. بلافاصله افراد مناسبی را پیدا خواهید کرد.

نوشتن توضیحات مناسب را برای پروژه خود جدی بگیرید

ملاک انتخاب را فقط روی قیمت نگذارید، قیمت کم بی دلیل نیست

با دقت از میان فریلنسرها، بهترین متخصص را انتخاب کنید

با بهترین افراد مذاکره کنید و فردی را انتخاب کنید که بصورت تخصصی در مهارت مورد نیاز شما فعالیت می‌کند. افرادی که ادعا می‌کنند همه کار انجام می‌دهند، معمولا هیچ کاری را درست انجام نمی‌دهند. اینکه فکر کنید به این دلیل که کار بصورت آنلاین است پس می‌بایست ارزان‌تر باشد، کاملا تصور اشتباهی است. افراد حرفه‌ای دست مزد بالاتری دارند و اگر کیفیت برای شما مهم است، بودجه‌‌ مناسبی برای پروژه خود در نظر بگیرید و سعی کنید این افراد را به پروژه خود جذب کنید.


پرداخت چطور کار می کند؟

تمامی پرداخت‌ها در بومیم از طریق ایجاد پرداخت امن، انجام می‌شوند. شما می‌توانید بر اساس نیاز و نوع پروژه، به تعداد مورد نیاز برای یک پروژه پرداخت امن ایجاد کنید و با صلاحدید خود، پرداخت‌های امن را برای فریلنسر آزاد کنید.

اگر مشکلی در روند انجام پروژه پیش بیاید، شما می‌توانید از طریق ایجاد اختلاف، برای پس گرفتن مبلغ پرداخت امن ایجاد شده اقدام کنید.

زمانی پرداخت امن را آزاد کنید که پروژه یا بخشی از پروژه که برای آن پرداخت امن ایجاد کرده اید را تحویل گرفته، و از نتیجه کار رضایت دارید.

پرداخت امن، اطمینان پرداخت پروژه را برای فریلنسر بالا می برد و برای شما این اطمینان را فراهم می‌آورد که تا زمانی که پروژه را تحویل نگرفته‌اید یا از انجام کار رضایت ندارید، پرداخت را انجام نمی‌دهید.


سئوالات متداول

چطور یک پروژه ایجاد کنم؟
چه کار کنم که پروژه ام با موفقیت اجرا شود؟
اگر فریلنسر مورد نظر را پیدا نکردم، چه کنم؟
چقدر هزینه دارد؟